רצפות חדרי קרור והקפאה עמוקה

מחפשים פתרון יעיל לרצפה מתבקעת, בחדרי קירור? מעוניינים לפתור בעיות של רטיבות וטחב? חשוב לכם להפוך את חדר הקירור והמטבח בכלל למקום בטוח? לנו יש את כל הפתרונות בשבילכם.
דנבר פרויקטים הינה מהחברות המובילות בתחום ביצוע פרויקטים מורכבים ובמציאת פתרונות יעילים לרצפות בחדרי קירור והקפאה, כולל הקפאה עמוקה. הפתרונות של החברה הם ננו-טכנולוגיים ואנטי בקטריאליים ובטיחותיים עבור העובדים. הם מספקים בידוד תרמי מושלם בעובי דק במיוחד (ננו-טכנולוגיה) לחדרי קירור והקפאה, ללא צורך בפירוק המשטחים שקיימים בחדרים. הפתרון מבטיח רצפה נקייה, חלקה, בעובי של מילימטרים ספורים, עמידה לאורך שנים, אנטי בקטריאלית ומונעת החלקה.

לצורך יישום הפתרון עושה החברה שימוש במוצר פוליפלקס טרמוסיל - שהינו מוצר מוביל שפותח במעבדות דנבר צבעים - והינו מוצר ננו -טכנולוגיי מוביל בעולם.
רצפת חדר קירור

מי מסייע בבניית חדרי קירור?

בכדי לבנות חדר קירור יש צורך להיעזר בחברה מוסמכת ומנוסה. ניתן לבנות חדר קירור לבד אך התוצאה כנראה תהיה חובבנית מאוד וגם היא דורשת מכם ניסיון רב והיכרות עם חומרי איטום, יחידות קירור וחומרים מבודדים. חברה מנוסה תוכל לא רק לבנות את החדר אלא להעניק לכם שירות מלא שכולל תכנון מקדים, הבנת הצרכים שלכם, הצעות לשיפור ולייעול של החדר עם מערכות שלא הכרתם או חומרים שלא חשבת להשתמש בהם וכן הלאה.

אלו תעשיות זקוקות לחדרי קירור?

ישנו מגוון רחב של תעשיות שחייבות חדרי קירור, כאשר התעשייה המוכרת ביותר היא כמובן תעשיית המזון, אך כמובן ישנם חדרי קירור המשמשים לאחסון לתרופות, חדרי קירור לתעשיות פלסטיק או מתכת וכן גם במטבחים תעשייתיים.

כמה זמן לוקחת בניית חדרי קירור?

בניית חדר קירור עשויה להימשך בין כמה שבועות ועד כמה חודשים כאשר היא מושפעת ממספר גורמים, ביניהם גודלו של החדר. ככל שיידרש חדר גדול ומורכב יותר - המשימה תימשך זמן רב יותר. כמובן שככל שהחברה שמקימה את החדר מנוסה יותר, המשימה תיעשה ביעילות מרובה יותר.

פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.